PIERWSZE NA RYNKU MIXERY DO DRINKÓW I KOKTAJLI  

Gobliny - leśne, zielone figlarskie postacie to legendarne stwory opisane już w XIV wieku. Były dość hałaśliwe i złośliwe, a przez to przyczyniały się do różnorakich nocnych i dziennych wybryków. W swych leśnych jaskiniach "pędziły" z owoców i ziół różnorodne mikstury. Napary i napoje dodawały im sił do kolejnych żartów i miłych psikusów. 

Współcześni potomkowie wykorzystali ich pomysły tworząc The Goblin Craft Mixer – naturalne, pozbawione chemicznych dodatków bazy do drinków, które  wprawiają w dobry nastrój po trudach dnia codziennego.

 

 

ZASKAKUJĄCE SMAKIEM I SKŁADEM  

The Goblin Craft Mixer zaskakuje smakiem owoców i ziół tworząc kompozycje trudne lub często niemożliwe do przygotowania w domu, a tym bardziej w plenerze. W jego skład wchodzą jedynie naturalne, przetarte owoce nie odtwarzane z koncentratu [NFC]. Smak ziół pochodzi ze zmielonych lub zasuszonych i rozdrobnionych w moździerzu liści i nasion. 

ZŁOŻONY A JEDNAK PROSTY W UŻYCIU

The Goblin Craft Mixer jest złożoną, kilkuskładnikową podstawą - bazą do przygotowania koktajli i drinków. Z Goblinem przygotujesz wybornego drinka w domu, na imprezie, w plenerze. Zaskocz znajomych smakiem wieloskładnikowego koktajlu przygotowanego w kilka chwil. Wystarczy, że dodasz do niego ulubiony alkohol, gazowaną lub niegazowaną wodę by uzyskać wyśmienity smak. Prosty w wykonaniu ale profesjonalny w podaniu. 

ZOSTAŃ PROFESJONALNYM BARMANEM WE WŁASNYM DOMU 

 

POZNAJ SMAKI

 

Nowości
Waluty

Infolinia:

22 73 22 595

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl